Jsme také na facebooku!

Monogram

Datum a čas:
25. 10. 2017     19:00 hod
 
Místo konání:
Zámecký klub
 
Cena:
140,- Kč
 

Mezinárodně uznávaná a oceňovaná skupina Monogram v roce 2016 oslavila 25 let působení na české hudební scéně.

 

Za téměř 25 let svého působení hrála skupina Monogram na pódiích napříč celou Českou republikou, ale také ve Velké Británii, Švédsku, Dánsku, Francii, Itálii, Holandsku a dokonce několikrát i na prestižním festivalu Mezinárodní bluegrassové asociace v americkém Nashvillu. Patří ke špičce bluegrassu v Čecháchi Evropě. Na svém kontě má, kromě pětiúspěšných CD, dlouhou řadu ocenění. Z těch nejvýznamnějších je to Nejlepší instrumentální kapela, nebo titulNejlepší album roku, a to pro tři z pěti vydaných alb. Na jařeroku 2015 se pak stala Evropskou skupinou roku 2015na bluegrassovém festivalu v Nizozemí pořádaném Evropskou bluegrassovou asociací.

V novém složení natočila skupina Monogram v r. 2015 autorské album TakeitEasy.

TakeitEasy má nezaměnitelný „monogram“, šmrnc a originalitu. Tvorba z dílny Jindry Vinklera se posluchačům dostane pod kůži, stejně jako instrumentálky. Příběh, emoce, zvuk, hloubku, to vše mají nejen skladby na vydávaném cédéčku, ale i ty, které se tam již nevešly.

„Monogram je kapela, která šlape. Asi proto se mě s ní tak dobře hraje,“ uvádí banjista Jaromír Jahoda, zakladatel skupiny Monogram.

Na rok 2017 skupina plánuje koncerty v Česku i zahraničí a chystá se na natáčení nového videoklipu.Vstupné v předprodeji 140 Kč / na místě180 Kč

 
 

© Copyright 2007-2014 - MKZ Hranice